Izstrādājumi viesnīcām

 

UnikulmaHotel piedāvā vairāk, kā 30 gadu pieredzē izstrādātus risinājumus mājām un viesnīcām.

 

Izturība, izskats un izteikts klientu apmierinātības līmenis ir apliecinājums tam, ka Unikulma UnikHotel piedāvātās gultas ir Somijā pieprasītākās gultas viesnīcām, kas vēlas saviem klientiem nodrošināt iespējami labāko miegu.

 

UnikHotel kolekcija izstrādāta, pamatojoties uz mūsdienu vajadzībām attiecībā uz komfortu un klientu vajadzībām. Unikulma šiem faktoriem pievērš īpašu uzmanību.Unikulma ražotās gultas piemērotas dažāda svara kategorijas gulētājiem, un nodrošina lielisku, mierīgu un atspirdzinošu miegu. Kvalitatīvu gultu iespējams atpazīt pēc tās modernā izskata, kvalitatīvajiem un izturīgajiem materiāliem. Viesnīcām ir īpaši svarīgi, lai minētās īpašības nemainītos gadu gadiem.

 

Investīcijas nevainojamās gultās ir tiešākais veids, kā paaugstināt savu konkurētspēju un nodrošināt apstākļus, lai klients atgriežas atkal un atkal. Mūsu pieredzējusī komanda iepazīsies ar viesnīcu, potenciālajiem klientiem un to iespējamajām gulēšanas vajadzībām. Kad būsim noskaidrojuši, kādas ir konkrētās viesnīcas vajadzības, izgatavosim, transportēsim un uzstādīsim izstrādājumus abpusēji noteiktajā termiņā.

 

Detalizētāk lasi un apskaties mūsu paraugizstrādājumus mājas lapā  www.hotellisanky.fi

 

Unikulma Rīga

 

Nice Home, Nīcgales iela 18A

Rīga, LV-1035

 

tel. +371 293 23239

unikulma(at)unikulma.lv

P.-Pk. 10:00-19:00

S. 10:00-17:00

Sv. Slēgts

 

SIA ORTOBED  reģ.Nr.  PVN LV40003761732

© Copyright Unikulma Oy +358 207 280 280