top of page

INDIVIDUĀLA GULTA

Laba atpūta dod lielu spēku. Labs miegs ļauj labāk tikt galā ar dienas izaicinājumiem un izbaudīt pat mazākos ikdienas priekus. Cilvēki aug un iziet cauri dažādiem dzīves posmiem, kas arī maina prasības mūsu miegam un gultai. Katrs cilvēks ir unikāls, katra cilvēka ķermenis ir unikāls. Vecums, dzimums un dzīvesveids nosaka to, kas mums ir vajadzīgs no mūsu gultas.

UNIKLAB MĒRĪJUMS

Kompānijā Unikulma mēs klientiem veicam mērījumus, izmantojot UnikLab mērīšanas sistēmu, kas fiksē ķermeņa virsmas spiedienu uz matraci. Mērījumu rezultāti sniedz mums svarīgu informāciju par gulēšanas individuālo ergonomiku, uz kuras pamata matracī tiek izgatavota Jūsu ķermenim piemērota atsperu karte.

LABA MIEGA PIONIERIS

Unikulmas profesionālajā komandā ir fizioterapeiti un ergonomikas dizaineri. Balstoties uz UnikLab mērījumiem un miega analīzi, Unikulma rūpnīac tiek ražotā tieši jums piemērota gulta. Mēs arī sniedzam informāciju un palīdzību par to, kā jūs varat ietekmēt savas guļamistabas ergonomiku.

ERGONOMIKA | GARANTIJA

3. un 4. līmeņa atsperu matracim papildus standarta desmit gadu garantijai tiek nodrošināta ergonomiska apmierinātības garantija. Ergonomiskā garantija nodrošina, ka personīgā balstiekārta atbilst jūsu ķermenim. Ergonomiskā garantija ir spēkā trīs mēnešus no gultas piegādes datuma. Šajā laikā ķermenis pierod pie jaunā matraci un atsperes sāk darboties pareizi. Sazinieties ar savu miega speciālistu, lai iegūtu plašāku informāciju par ergonomikas garantiju.

RAŽOTS SOMIJĀ, IESKAITOT ATSPARUS

Visas individuālas gultas ir roku darbs Unikulma rūpnīcā Vantā. Atsperes izgatavojam arī paši, ar mūsu Unikulma atsperu mašīnu, lai nodrošinātu augstu atsperu kvalitāti. Mūsu prasmīgie darbinieki atvedīs gultu uz mājām un uzstādīs to.

Kotimainen

MATRAČU LĪMEŅI

Unikulma matrači ir sadalīti četrās klasēs. 3. un 4. līmeņa matrači vienmēr tiek izgatavoti atbilstoši jūsu ķermenim.

LEVEL 4

Greznais Level 4 atsperu matracis ir izgatavots pēc UnikLab mērījumiem. Matracim ir vismaz divi ar rokām darināti termiski rūdīti atsperu slāņi. Augšējais atsperu slānis ir izgatavots atbilstoši gulētāja ķermenīm. Īpaši jutīgs un stingrs matracis ir ideāli piemērots ļoti lieliem un smagiem gulētājiem vai, gluži pretēji, ļoti viegliem gulētājiem.

LEVEL 3

Level 3 atsperu matracis ir izgatavots, pamatojoties uz UnikLab mērījumiem un nodrošina labu miegu. Matracis ir ar rokām izgatavots no jutīgām, atsevišķi ietītām termiski rūdītām atsperēm, lai tā atbilstu guļošā ķermeņa vajadzībām. Šāda gulta atbalsta muguru un ķermeņa labsajūtu, un vajadzības gadījumā uzlabo muskuļu disbalansu.

LEVEL 2

Level 2 ir iepriekš zonēts atsperu matracis ar plecu amortizāciju. Matracis ir roku darbs no atsevišķi ietītiem karsti rūdītiem atsperiem. Šis atsperu matracis, kas labi iederas grupā, ir ideāli piemērots guļamam ar veselīgu muguru.

LEVEL 1

Level 1 ir klasisks atsperu matracis, kas izgatavots ar rokām no atsevišķi iepakotām termiski rūdītām atsperēm. Matracis ir pieejams trīs cietībās kā atsevišķs atsperu matracis un kā atsperu gulta. Šis matracis ir ideāli piemērots bērniem, kas aug vai telpā, kur mainās gulētāji - piemēram, viesu guļamistabā vai kotedžā.

bottom of page