Par uzņēmumu

 

Vairāk, kā 30 gadu laba miega nodrošinājums

 

Unikulma ir Somijas ģimenes uzņēmums, kas darbojas jau kopš 1985.gada. Unikulma nodrošina darbu savā ražotnē Vantaa apmēram 100 darbiniekiem un piedāvā savu preci 13 veikalos. Unikulma pamata prece ir individuāli veidotas gultas ar matračiem. Uzņēmums ir pazīstams arī kā preču ražotājs slimnīcām un tas piedāvā arī iztrādājumus īpašai slimnieku aprūpei. Gultas matraču izgatavošana tiek veikta pamatojoties uz Uniklab® mērījumu sistēmu, ar kuras palīdzību tiek noteikts gulētāja ķermeņa spiediens uz virsmu. Unikulma piedāvā visu guļamistabai nepieciešamo, nodrošinot veselīgu miegu un klientu apmierinātību.

 

Unikulma ir spēcīgs uzņēmums, kas vairākus gadus ieguvis Alfa - kredītreitinga Suomen Asiakastieto Oy augstāko novērtējumu un pēc Kauppalehti Oy pētījuma un Balance Consulting analītiķu pētījuma tiek uzskatīts par veiksmīgu un maksātspējīgu uzņēmumu. Veiksmīga uzņēmuma sertifikāta saņēmuša uzņēmuma pazīmes ir: stabila saimnieciskā darbība, stabila attīstība, nevainojami rādītāji un peļņa, stabils materiālais stāvoklis un perspektīva maksātspēja.

 

Cilvēka ķermenis ir daudzveidīga sistēma un miegs ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nodrošina tā aktivitāti. Labs miegs nomierina prātu un atjauno nervu sistēmu. Tas padara cilvēku radošāku, pozitīvāku un veiksmīgāku, neatkarīgi no tā, kāds ir viņa amats, vai kur viņš dzīvo. Pasaulē ir daudz spriedzes un stresa, un, līdz ar to, miera un līdzsvara saglabāšanai cilvēkam pašam kaut kas ir jādara.Nepietiekošs un slikts miegs nepadarīs mūs enerģiskākus un nenodrošinās panākumus. Tieši labam miegam ir neiedomājams spēks.

 

 

Unikulma Rīga

 

Nice Home, Nīcgales iela 18A

Rīga, LV-1035

 

tel. +371 293 23239

unikulma(at)unikulma.lv

P.-Pk. 10:00-19:00

S. 10:00-17:00

Sv. Slēgts

 

SIA ORTOBED  reģ.Nr.  PVN LV40003761732

© Copyright Unikulma Oy +358 207 280 280