top of page

KĻŪSTI PAR LABU MIEGA PARTNERI

Biznesa pakalpojumi un produkti palīdz jūsu klientiem, partneriem un darbiniekiem labāk gulēt un justies labāk. Mūsu augstas kvalitātes produkti piedāvā patīkamu miegu, kas vairo klientu apmierinātību, dod jaunu enerģiju un samazina neierašanos un garlaicību slimību dēļ. Mūsu produkti ir izstrādāti gadu desmitiem, pamatojoties uz klientu atsauksmēm. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt pilnīgo klientu apmierinātību.

Biznesa pakalpojumi ietver viesnīcu preces, kopšanas gultas un izstrādājumus, lekcijas uzņēmumos, uzņēmuma priekšrocības uzņēmuma darbiniekiem un uzņēmuma dāvanas. Ja ir interese, sīkākai informācijai jautājiet unikulma (at) unikulma.lv vai 29 32 32 34.

LEKCIJAS UN KLIENTU SATIKŠANĀS

Sanāksmēs runājam par laba miega nepieciešamību, palīdzam Jūsu darbiniekiem labāk izgulēties un rosinām viņu interesi par sava miega kvalitāti. Cilvēks, kurš labi guļ naktī, ir enerģiskāks dienā un jūtas labāk. Uzņēmuma panākumus lielā mērā ietekmē slimības lapas ņemšana un garlaicību, kas ir tieši saistīta ar miegu – vai nu pārāk maz miegu, vai tā slikto kvalitāti. Tikšanās laikā sniedzam padomus, kā panākt labāku miega kvalitāti. Sanāksmi un tās saturu veidojam, balstoties uz uzņēmuma vajadzībām. Mēs atbrauksim pie Jums, kā arī varam sarunāt tikšanās mūsu veikalā.

APKOPES PRODUKTI

Piedāvājam kvalitatīvas un mājīgas gultas, preces veciem cilvēkiem, vai kuriem nepieciešama aprūpe. Ja vēlaties vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties unikulma(at)unikulma.lv vai 29 32 32 39.

VIESNĪCAS PRODUKTI

Balstoties uz vairāk nekā 30 gadu pieredzi, Unikulma piedāvā individuālus risinājumus mājām un viesnīcām. Izturība, skandināvu izskats un augsta klientu apmierinātība ir padarījusi Unikulma UnikHotel gultu par populārāko gultu Somijā viesnīcām, kuras vēlas saviem klientiem piedāvāt vislabāk iespējamo miegu naktī.

UnikHotel kolekcija ir izstrādāta, lai apmierinātu mūsdienu izmitināšanas iestāžu vajadzības un nosacījumus. Unikulma lielu uzmanību pievērsusi viesnīcu īpašajām prasībām. Unikulma gultas ir pielāgotas dažāda svara lietotāju vajadzībām un nodrošina lielisku relaksējošu un mierīgu nakts miegu. Augstas kvalitātes gultu vislabāk var atpazīt pēc tās modernā izskata un kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem. Viesnīcu nozarē ir ārkārtīgi svarīgi, lai šīs īpašības gadu no gada paliktu nemainīgas.

Ieguldījumi labā gultā ir drošākais veids, kā palielināt savu konkurētspēju un nodrošināt, lai klients atgriežas atkal un atkal. Mūsu pieredzējusī komanda iepazīs viesnīcu, potenciāli iespējamās viesus ar viņu gultas vajadzības. Kad būsim noskaidrojuši kādas ir konkrētās viesnīcas vajadzības, līdz norunātajam termiņam izgatavosim, transportēsim un uzstādīsim produkciju.

bottom of page