top of page

MOTORIZĒTA GULTA

Unikulma motorizētas gultas ir augstas kvalitātes un viegli apstrādājamas. Motorgultam ir veselību veicinošās īpašības un komforts apvienojumā ar tās skaisto izskatu piešķir miegam pilnīgi jaunu kvalitāti. Motorizētā gulta sastāv no virsmatrača, kas nodrošina virsmas mīkstumu, ergonomiska atsperu matrača, dzinēja pamatnes un regulējamas gultas pamatnes. Motora gultā savu pozīciju var ērti noregulēt, paceļot vai nolaižot galvu un pēdu.

Moottorivuode

KRĀC?

Krākšana bieži rodas, ja miega laikā mēs pagriežamies uz muguras, tas nozīmē, ka matracis nav piemērots gulēšanai uz sāniem. Ķermenim pielāgots matracis ļauj gulēt ergonomiskās pozās un atvieglo noturēšanos sāna pozā. Ja matracis nepielāgojās un nesniedz ķermenim atbalstu pareizajās vietās, tad tas liek cilvēkam pagriezties uz muguras. Piemēram, bieži vien pagriešanās uz muguras miega laikā notiek tādēļ, ka cilvēkam guļot uz sāna tirpst roka, kas, savukārt, izraisa krākšanu. Motorgultā galvu var pacelt nepieciešamā augstumā un, ar ergonomiskā spilvena palīdzību, var noregulēt galvu optimalajā stavoklī, lai elpceļi paliktu vaļā un krākšana mazinātos vai tiktu pilnībā likvidēta. Izvēloties spilvenu ir svarīgi pievērst uzmanību tam, lai tā augstmu varētu pielāgot savām ķermeņa īpasībām.

.

APAKŠAS REGULĒŠANA

Visām Unikulma motorgultām ir regulējamas lameles. Tas dod gulētājam vairāk iespēju - padarīt gultu cietāku vai mīkstāku atbilstoši savām vajadzībām. Īpaši grūtniecības laikā, iespēja pielāgot gultas pamatni savam ķermenim sniedz lielu pievienoto vērtību.

DROŠS MIEGS

Unikulma motorgultu visas elektriskās daļas ir nosegtas tā, lai elektroiekārtas netraucētu Jūsu saldajam miegam.

PIEDERUMI

Kā gultas piederumus var iegādāties gan apgaismojumu, gan uzlādes punktus. Pieejama arī vibrācijas masāžas funkcija, kas atslābina gan ķermeni, gan prātu.

REGULĒJAMS

Visām Unikulma motorgultām ir regulējamas lameles. Tie ļauj guļamajam padarīt gultu cietāku vai mīkstāku atbilstoši savām vajadzībām, kas dod gulētājam vairāk iespējas. Īpaši grūtniecības laikā iespēja pielāgot gultas pamatni savam ķermenim sniedz lielu pievienoto vērtību.

Runkopatja

Atsperu gulta ir pilnīgs risinājums, kas sastāv no gultas pamatnes ar regulējamām lamelēm un atsperu slāņa (1. līdz 4. līmenim).

Kvalitatīvas, individuāli iepakotas atsperes nodrošina gulētājam gan nepieciešamo atbalstu, gan mīkstumu. Šī gulta ir eleganta savā vienkāršībā un kvalitātē, un nodrošina ērtu un veselīgu miegu.

REGULĒJAMS

Atsperu gultai Unikulma ir regulējamas lamelas. Tie ļauj guļamajam padarīt gultu cietāku vai mīkstāku atbilstoši savām vajadzībām, kas dod gulētājam vairāk iespējas. Īpaši grūtniecības laikā iespēja pielāgot gultas pamatni savam ķermenim sniedz lielu pievienoto vērtību.

VIEGLA KOPŠANA

Atsperu gultām ir gan 15 cm, gan 23 cm augstas kājas. Augstas kājas atvieglo tīrīšanu zem gultas, kā arī vieglāk izkāpt no gultas. Gultas pārvalks ir atverams ar rāvējslēdzi, tāpēc, nepieciešamības gadījumā, to ir ļoti viegli noņemt.

jenkkivuode

KONTINENTĀLĀ GULTA

Ja motorizēta gulta Jūs neinteresē, tad piemērota un efektīva būs amerikāņu gulta. Gulta sastāv no vienvietīga vai divvietīga atsperu matrača un gultas pamatnes ar regulējamām lamelēm. Atsperu matraim ir pieejamas dažādas atbalsta iespējas. 

Divguļamās gultas gadījumā, vai nu guļvieta tiek veidota atbilstoši viena ķermeņa vajadzībām kā viens liels matracis, vai arī divi mazāki atsperu matrači ir novietoti viens otram blakus un tiem virsū tiek uzlikts liels virsmatracis, padarot par veselu gultu. Amerikāņu gultas ir pieejamas vairākos standarta izmēros.

REGULĒJAMS

Amerikānu gultai ir arī pamatnes ar regulējamām lamelēm. Tās dod gulētājam vairāk iespēju - padarīt gultu cietāku vai mīkstāku, atbilstoši savām vajadzībām. Īpaši grūtniecības laikā, iespēja pielāgot gultas pamatni savam ķermenim sniedz lielu pievienoto vērtību.

VIENS LIELS VAI DIVI MAZI

Arī Amerikāņu gultu var iegādāties ar diviem maziem atsperu matračiem. Liela matrača uzturēšana un pārvietošana var būt sarežģīta.

Cik maksā labs miegs?

Laba gulta ir ieguldījums jūsu labklājībā. Labs miegs ļauj mums labāk tikt galā ar dienas izaicinājumiem. Nevajadzētu par zemu novērtēt miega ietekmi uz veselību. Vakarā ir patīkami iet gulēt. Ieguldiet sevī. Padomājiet par to, cik daudz laika jūs pavadāt gultā, salīdzinot, piemēram, ar laiku, ko pavadāt automašīnā? Vai esat kādreiz domājis, ka, ietaupot naudu par kafijas tasi, ko dienā iegādājaties kafejnīcā, jūs iegūsiet pēc pasūtījuma izgatavotu motorizētu gultu? Rezervējiet UnikLab mērījuma laiku unikulma@unikulma.lv un jautājiet mūsu miega speciālistam par nomaksas iespējam. Laipni lūdzam!

bottom of page