top of page
SteadyBody-pussilakana-vari-4.jpg

JAUNA KRĀSA!

Näyttökuva 2021-4-27 kello 9.23.30.png
Näyttökuva 2021-4-27 kello 9.23.30.png

Kā darbojas Steadybody?

Gultas veļu var mainīt ikviens

Esam izstrādājuši Unikulma SteadyBody® gultas veļu,

lai mūsu klienti to izbaudītu.

"Es neesmu svīdis, guļot uz šiem palagiem, un man nav bijis auksti/karsti, guļot kailai. Jūtos tā, it kā es tikko no rīta būtu nomainījusi palagus. Es tam neticētu, ja būtu tikko izlasījusi produkta aprakstu par SteadyBody gultas veļu. Jau divas nedēļas guļu uz šiem palagiem un varu tos ieteikt!"

Vismodernākās tehnoloģijas un labākie materiāli.

No grezna, tehniska materiāla un inovatīvās SteadyBody® šķiedras izgatavoti bezputekļu palagi, kas līdzsvaro dažādu miega posmu radītās temperatūras atšķirības, un nodrošina gulētājam optimālus gulēšanas apstākļus visas nakts garumā.

Modernās tehnoloģijas nodrošina iespējami labāko miega pieredzi, lai gulētājs naktī nepamostos no svīšanas, saaukstēšanās, "nemierīgo kāju" vai muskuļu krampjiem.​

Funkcionālo SteadyBody® gultas veļas oglekļa šķiedras režģis stabilizē ķermeņa dabiskos elektriskos laukus un tam piemīt īpašības, kas samazina ķermeņa elektrisko lauku. Patentētā oglekļa šķiedras struktūra pārvērš ķermeņa dabisko elektrisko spriegumu siltumā. Gulēšana starp SteadyBody® palagiem nomierina ķermeni, savukārt miegs ir atjaunojošs un relaksējošs. Gulētājiem pa nakti samazinās uztraukums, miegs sākās mierīgi un turpinās visu nakti. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, mēs iesakām gulēt kailam/-ai uz SteadyBody® gultas veļas.

Maria-steadybody-web-9.jpg

Sāciet savu patīkamo miegu ar pareizo segu.

Mēs iesakām izmantot SteadyBody® palagu un segas pārvalku ar SteadyBody® segu, jo tas dos vislielāko efektu. SteadyBody® segas ir izstrādātas, lai novērstu tādus traucējumus kā svīšana, aukstums, stress, “nemierīgas kāja”s u.c. SteadyBody® segu produktu klāstā ir vieglas un plānas segas, pūkainas segas un nomierinošas svara segas.​

SteadyBody® produktu klāstā ir arī viedie miega higiēnas produkti – viegli mazgājami un noņemami spilvenu un matraču pārvalki.

SteadyBody® produktu klāstā ir arī viedie miega higiēnas produkti – viegli mazgājami un noņemami spilvenu un matraču pārvalki.

Steadybody produktu klāstā ir arī segas, spilvendrānas un virsmatraču pārvalki.

bottom of page